bazen neratovice

Oddíl plavání - Bazén Neratovice

Neratovický plavecký klub - Oddíl sportovního plavání Neratovice

NNEPKeratovický plavecký klub je pokračovatelem Neratovického plavání, které bylo založeno v sezoně 1985-86. Oddíl fungoval pod Měst. DPM Neratovice a měl cca 21 členů, které trénovali Karel Řáda a František Veselý.

V současnosti se plavci TJ NePK zúčastňují soutěží v plavání v rámci kraje, (meziokresní soutěže) a celorepublikových či zahraničních soutěží. V letním období se členové klubu zúčastňují soutěží  v dálkovém plavání např. Seč, Mělice, Litochovice. Dále  se zúčastňují soutěží v záchranářských disciplínách ILS. Tyto disciplíny jsou nejen sportovními soutěžemi, ale vytvářejí u zúčastněných správné návyky a reakce při pomoci tonoucímu nebo při resuscitaci.

Klub tak nabízí činnost pro všechny věkové kategorie dětí. Některým tento sport  přináší celou řadu sportovních úspěchů, jiným zase pocit, že dělají něco, co je baví a co prospívá jejich zdraví.

Neratovický plavecký  klub pořádá i celou řadu závodů, např. Neratovický pohár - Memoriál  Karla Řády, soutěže  okresního  či meziokresního charakteru, soutěže při ukončení školního  roku, „Hrátky s mikulášem“  atd. 

Více informací o klubu naleznete na stránkách www.nepk.cz

POZOR, DNES ZMĚNA OTEVÍRACÍ DOBY - podrobnosti